PLAC ZABAW

 

Na świeżym powietrzu na najmłodszych czeka plac zabaw.  Kolorowe drabinki, domki, tory przeszkód, huśtawki, piaskownice i bujaki stwarzają maluchom idealne warunki do wesołej i miłej zabawy.  Dla nieco starszych boisko do koszykówki  i siatkówki i piłki nożnej.  Nasz plac cieszy się również dużym powodzeniem w trakcie imprez okolicznościowych i wesel odbywających się w hotelu.

 
 
 
 
 
 

BILARD

 W trosce  o  najwyższy  komfort,  relaks  i  rozrywkę  naszych  Gości, oferujemy  Państwu  salę ze  stołem  bilardowym, piłkarzykami  i telewizorem.

Bilard to coś więcej niż zwykła gra towarzyska przy czym przeznaczona jest dla wszystkich osób niezależnie od wieku czy płci. W spokojnej atmosferze naszej sali bilardowej rozgrywka zawsze sprawi przyjemność.

Stół bilardowy dostępny jest dla gości hotelowych bezpłatnie.

 
 
 
 
 
 
 
 

ALTANA GRILLOWA

Usytuowana przy rzece, pośród zieleni hotelowego ogrodu  Altana grillowa to idealne miejsce do mniej formalnych przyjęć lub biesiad w gronie znajomych czy zespołu z pracy. Na gości czekają masywne ławy biesiadne, duży  grill i nagłośnienie. Ogród z oświetlonymi alejkami oraz miejscem na ognisko,  pośród drzew i  w akompaniamencie rechotania żab to magiczne miejsce na nocną zabawę.

Altana pomieści 50 osób, jest w całości kryta, co pozwala na kontynuowanie imprezy w przypadku zmiany pogody.

 
 
 
 
 
 

 

 

MINI GOLF

          W sezonie wiosenno-letnim na placu zabaw działa pole do mini-golfa. Dołki w których gracze zdobywać mogą punkty to świetna zabawa dla małych i dużych. Każdy z elementów ma różne przeszkody i konfiguracje, dzięki czemu gra nigdy nie stanie się nudna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TARAS LETNI

     Podczas słonecznych i ciepłych dni serdecznie zapraszamy do spędzenia czasu na tarasie naszej restauracji. Urocze miejsce, z widokiem na wzgórze, górujące nad Pińczowem na szczycie którego znajduje się Kaplica św. Anny. To świetnie miejsce na zjedzenie rodzinnego obiadu oraz popołudniową kawę i deser. Taras umiejscowiony jest  niedaleko placu zabaw, dzięki czemu rodzice mogą mieć swoje pociechy na oku.  Z tarasu mogą swobodnie korzystać także goście organizujący przyjęcia w naszej restauracji.

 
 
 
 
 
 

 

WĘDKOWANIE

        Dzięki położeniu hotelu amatorów wędkowania posiadających swój własny sprzęt zadowoli możliwość łowienia ryb . Pod względem wędkarskim Nida jest bardzo atrakcyjna. Do gatunków najliczniejszej populacji należą: krąp, okoń, sum, płoć, jaź, leszcz, szczupak, wzdręga, sandacz, certa, karp, kleń i ukleja. To właśnie na rzece Nidzie zarejestrowano największe rekordy Polski szczupaka (24.10kg o dł. 128cm) i sandacza (15.60kg o dł. 109cm). Stosowne zezwolenia na połów ryb trzeba nabyć we własnym zakresie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OGNISKO

  Na terenie Hotelu możesz rozpalić wieczorne ognisko nad rzeką.

   Impreza do rana przy ognisku to nieodłączny element wyjazdów integracyjnych i doskonała okazja, aby poznać się lepiej. Dzieci będą zachwycone możliwością wspólnego śpiewania i gry na gitarze, a pieczone ziemniaki i soczyste kiełbaski prosto z ogniska umilą wieczór każdemu miłośnikowi tradycyjnych smaków. Hotel dysponuje kijami do pieczenia kiełbasek.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
logo

ul. Targowa 4

28-400 Pińczów

41 357 -24-40

791 601 187

Recepcja

Czynna 24h